hakkimizda

AYMED MEDİKAL 1995 yılı itibarı ile hastaneler, tıp merkezleri, laboratuarlar için merkezi medikal gaz tesisatı ve sistemlerinin İmalat, montaj, servis, bakım, projelendirme ve danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir. Dinamik ve tecrübeli kadromuzla yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğumuz hastanelerin referanslarıyla, bulunduğumuz sektörde önemli bir görevi üstlenmiş bulunmaktayız.

Günümüzde AYMED MEDİKAL sürekli gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek, alanında uzmanlaşmış kadrosu gücüne güç katmaktadır.

Misyonumuz, tüm hastanelere ilgili medikal gaz tesisatı ve sistemleri alanında; İmalat, montaj, servis, bakım, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermek ve yurdun her köşesinde ki medikal gaz sistemleri aksaklıklarında sorunları gidererek acil durumlarda ya da ilave yapılması gereken projelerde size yalnızca bir telefon mesafesi kadar yakın olmaktır.

Bünyesinde ki tüm ürünler de CE (Conformity of Europe) belgesi bulunan AYMED MEDİKAL, sizlere kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet etmenin gururunu yaşamaktadır.